PŘIPRAVOVANÝ ROČNÍK 2016

Takže respekťáci, letošní 9. ročník Keep Respectu proběhne v sobotu 30.7.2016.

Jako v minulých letech, i letos se stánky s občerstvením a novou kolekcí respekťáckých hadříků otevřou úderem deváté hodiny dopolední. Na „spanilku“ vyrazíme jako každoročně v pravé poledne, takže kdo chcete jet, doražte před polednem. Asi nejoblíbenější částí programu byla v posledních letech stuntriding show sporťáka Mirka Freye – bude i letos, jen trochu jiná, než vloni. Opět přijede Míra Lisý se svou motoškolou, aby předvedl ukázky bezpečné jízdy na motorce. Pokud jde o muziku, tak se můžete těšit na heavy metal v podání Miloše Dodo Doležala, ale i pohodovou kytarovku Ivana Hlase a další. Doprovodný program bude podobný jako v minulých letech – adrenalinové trampolíny, bubnování, atd., atd. Kamarádi drazí, ono fakt není jednoduché vymyslet každý rok něco nového, natož překonat to, co bylo minulý rok. Ale asi se shodneme na tom, že o to na téhle akci nakonec ani nejde. Hlavně že se po roce opět sejdeme, pokecáme, pobavíme se a uděláme něco pro dobrou věc. Na co letos věnujete své dobrovolné vstupné, to si i letos budete moci v připravené anketě sami rozhodnout.

Pro neznalé nebo ty, kteří na to už zapomněli připomínáme, že se jedná o nealko akci!!! Přejeme vám šťastnou sezonu, jezděte s respektem a poslední červencovou sobotu se těšíme naviděnou.

Štěpánka & Lumír

 

UPLYNULÝ ROČNÍK 2015

Děkujeme vám všem, že jste přijeli a jsme rádi, jestli jste si s námi v Kladrubech užili pohodový slunečný den. Návštěvnost opět překonala rekord, což se projevilo i na dobrovolném vstupném. Vybralo se 82 852 Kč, což je o víc než jedenáct tisíc víc, než v roce předešlém. Děkujeme moc Vám všem, kteří jste přispěli. Na co se tentokrát vybrané peníze věnovaly se dozvíte kliknutím na odkaz výtěžek z akce.

Štěpánka & Lumír